Menü Kapat

Kurumsal

Hakkımızda

Metal Şekillendirme uygulamaları alanında sahip olduğu 25 yılı aşan bilgi birikimi, son teknoloji makine parkuru ve üst kalite hammade prensibi ile hem yurtiçi hem de yurtdışında metal şekillendirme işleri yapmaktadır. Kesme, bükme, çekme ve germe esaslı sac metal şekillendirme ile talaşlı ve talaşsız imalat yapan firmamız zamanında ve eksiksiz iş teslimi anlayışı ile çalışmaktadır. 

Metal şekillendirme ile imal edilen parçalar hayatımızı etkileyen bir çok ana sektörde kullanılmaktadır. Ulaşım (otomobil, uçak, tren, gemi), inşaat (ekipman ve aletle), beyaz eşya, mobilya, sanayi, mutfak gereçleri ve gıda kutuları başta olmak üzere geniş bir alanda kullanılan önemli parçalardır.

0
Üretim Sahası
0 +
Yıllık Tecrübe
0
Sertifika

Seri Üretim

Yüksek Dayanım

Uygun Maliyet

Misyonumuz

Misyonumuz; imal ettiğimiz tüm ürünler ve sağladığımız tüm hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve çizgisinden ayrılmadığınız ahlaklı ve prensipli çalışma ilkesini her daim uygulamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; sağladığımız tüm hizmetlerde gerek yurt içinde gerekse yurt dışında müşteri sayımızı ve hizmet ağımızı genişletmek ve Türkiye'de olduğu gibi tüm dünyada adından söz ettiren sektör lideri bir firma olmaktır.